Co se děje ve škole

Vloženo: 17.5.2024 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 30x
17. května jsem pracovali na školním projektu „Poznáváme naše sousedy“.

Vloženo: 17.5.2024 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 77x
Ve středu 15. května se celý druhý stupeň vydal na literární exkurze. Deváté ročníky se rozjely objevovat krásy a tajemství Vyšehradu, tvrdou práci v mediích a poučná zastavení v Národním muzeu.

Vloženo: 17.5.2024 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 44x
I letos se žáci 6. tříd jeli podívat po stopách králů. 15. 5. jsme se vydali na Královskou cestu v Praze.

Vloženo: 17.5.2024 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 53x
Ve středu 15. 5. se vybraní žáci 1. stupně vydali z naší školy na atletický stadion, aby nás reprezentovali na Atletické miniolympiádě pořádanou DDM Ostrov. Žáci byli skvělí a do všech disciplín se vrhli s úžasnou energií, závody si užili a v mnoha případech se umístili na stupních vítězů.

Vloženo: 17.5.2024 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 21x
V rámci několika třídnických hodin jsme si povídali o našem bezpečném chování, zákonech, nebezpečných a návykových látkách. Toto obsáhlé téma jsme završili přednáškou věnovanou primární prevenci vedenou policistou.

Vloženo: 16.5.2024 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 102x
V úterý 14. 5. 2024 se naše škola účastnila Atletické olympiády u nás ve Slaném. Olympiáda byla určena pro III. a IV. Kategorii. Tato soutěž je součástí Slánské tisícovky. Jsme moc rádi, že jsme získali tolik pěkných umístění, dokonce i na předních příčkách.

Vloženo: 16.5.2024 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 43x
Dne 9. 5. 2024 se naši žáci zúčastnili 21. ročníku jarního muzicírování Nota D v Hudebním sále Dvořákova gymnázia v Kralupech nad Vltavou.

Vloženo: 15.5.2024 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 80x

Vloženo: 14.5.2024 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 41x
V polovině dubna žáci 3. A navštívili keramickou dílnu v Domě dětí a mládeže na „Ostrově“. Šli si vyrobit keramického medvídka.

Vloženo: 13.5.2024 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 66x
Na letošní svátek všech našich maminek jsme se připravovali s předstihem.